1. Gün: İSTANBUL - AMSTERDAM


Atatürk havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 08.00’de hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC6041 sefer sayılı uçuşu ile 08’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 10:35’ de varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı ve Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

2. Gün: AMSTERDAM


Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna (100 Euro) katılabilirler. Brugge turumuzda Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacaksınız. Tur sonrası otelinize hareket. Geceleme Otelinizde.
 

 

3. Gün: AMSTERDAM


Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra olarak düzenlenecek Marken Volendem ve Hollanda Trio turu (100 Euro) turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Hollanda Trio turumuzda ise ; Rotterdam, Delft, Den Haag’ı göreceğiz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelinizde.
 

 

 

4. Gün: AMSTERDAM - İSTANBUL


Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından Havalimanına transfer, Pegasus Havayollarının PC 6040sefer sayılı uçuşu ile 13.30’de İstanbul’a uçuş saat 18.55’te varış ve turumuzun sonu. 

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

·       Pegasusus  Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(SAW) – Amsterdam (AMS)  – İstanbul(SAW) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
·       Havalimanı vergileri
·       Seçilecek otelde 3 gece kahvaltı dâhil konaklama
·       Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
·       Panoramik Amsterdam şehir turu  
·       Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

·       Vize ücreti (140 Euro)
·       Özel Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
·       Yurt dışı çıkış harcı bedeli
·       Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
·       Opsiyonel turlar ve yemeklerde alınacak içecekler
·       Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  13 Şubat
  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  13.02.20223* Oteller369,00 €569,00 € 369,00 €--Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri